iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

Zwykła kontrola... zawiniątka z amfetaminą, woreczki z marihuaną i tabletki ekstazy

2020-01-30 09:01:00

Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejne osoby, przy których ujawniono narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje, które policyjny tester zidentyfikował jako marihuanę, amfetaminę i ekstazę.

Policjanci podczas codziennej pracy wciąż spotykają się z sytuacją, że legitymowane przez nich w różnych sytuacjach osoby, pomimo zagrożenia karą, posiadają przy sobie różnego rodzaju narkotyki. Ostrowscy policjanci, zatrzymali na terenie powiatu osoby, które posiadały przy sobie substancje narkotyczne.

 

Zatrzymany został 23-latek z województwa łódzkiego. Mężczyzna w kieszeniach spodni „ukrył” 20 tabletek ekstazy i 10 zawiniątek z amfetaminą. Natomiast 21-latek posiadał przy sobie 6 woreczków foliowych z marihuaną, oryginalnie zapakowane perfumy i elektryczną szczoteczkę do zębów. Okazało się, że perfumy i szczoteczkę ostrowianin ukradł w jednej z drogerii na terenie miasta. Zatrzymana została też 18-latka z Ostrowa Wielkopolskiego przy której policjanci ujawnili woreczek z zawartością marihuany. 18-letni mieszkaniec Gniezna odpowie za posiadanie amfetaminy. Jego o rok starszy kolega posiadał przy sobie amfetaminę, marihuanę i kilka sztuk tabletek ekstazy. Tabletki ekstazy posiadał również 22-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków. Za popełnione czyny grozi im kara do 3 lat więzienia.

Policja przypomina, że narkotyki i dopalacze są substancjami niebezpiecznymi dla zdrowia, w szczególności ludzi młodych, są środkami uzależniającymi, a posiadanie jakiejkolwiek ich ilości jest zabronione i zagrożone karą.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl