iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Zwolnienie ostrowskiej gastronomii z opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu. Czy prezydent miasta i PiS poprą propozycję radnych KO?

Zdjęcie: Archiwum
- W imieniu Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego złożyłem dziś projekt uchwały w sprawie zwolnienia i zwrotu opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży w roku 2021 - informuje naszą redakcję Jakub Paduch, radny Rady Miejskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

- Stanowi to wyraz naszej troski o ostrowskich przedsiębiorców z branży gastronomii, którzy od lat m. in. tworzą atmosferę i markę ostrowskiego Rynku, i którzy w związku z pandemią koronawirusa borykają się z ogromnymi problemami finansowymi - dodaje samorządowiec.

- Nie rozwiąże to wszystkich problemów branży, ale na pewno odrobinę ulży naszym restauratorom. Liczymy, że Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek i Jej #PrzyjaznyOstrów, a także Prawo i Sprawiedliwość poprą nasz projekt - czytamy na fanpage'u radnego z klubu Koalicji Obywatelskiej.

 

 

https://www.facebook.com/paduch.jakub/posts/3852061454836923

Od wielu lat urok ostrowskiego Rynku tworzą nasi restauratorzy. Niestety #koronawirus może nam to zabrać, ponieważ pomoc...

Opublikowany przez Radnego Jakuba Paducha Poniedziałek, 1 lutego 2021

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również