iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Ważne sprawy

Zrób sobie test w domu!

2020-07-21 13:07:00

Kaliska fundacja "Pomaganie Jest Trendy", w ramach projektu #40MilionówSerc, uruchomiła właśnie sprzedaż certyfikowanych testów na obecność Covid 19, renomowanej marki Eugene. Oferowane przez fundację testy są wyrobem medycznym i przygotowane są tak, aby każdy mógł wykonać je samodzielnie w domu.

- Zdecydowaliśmy się na sprzedaż tych testów, aby po pierwsze umożliwić naszym sympatykom przebadanie się w rozsądnej cenie, ale też dzięki ich sprzedaży możemy kontynuować dotychczasową misję pomagania szpitalom w naszym regionie. Podejmując taki krok zweryfikowaliśmy rynek i znaleźliśmy takie testy, które możemy ze spokojem polecać. Nadto z uwagi na zbliżającą się imprezę naszej fundacji w Kaliszu zależy nam, aby poziom bezpieczeństwa w mieście był wysoki, stąd też każdego kto na test się zdecyduje dodatkowo premiujemy - wyjaśnia prezes fundacji.
 
Koszt jednego zestawu to 59,90 zł netto (+ 8% Vat), a jego skuteczność ocenia się na 80% w przypadku przeprowadzonego badania w oparciu o nakłucie palca i aż 98% w przypadku pobrania krwi z żyły. Testy dostępne są poprzez stronę fundacji pomaganiejesttrendy.com.pl oraz 40milionowserc.pl.
Każdy kto zakupi test do 10 sierpnia otrzyma dodatkowo bilet upoważniający do korzystania z atrakcji motoryzacyjnych w trakcie imprezy zaplanowanej na 30 sierpnia w Kaliszu pod szyldem "Charity Ride With The Stars", a będzie to m.in. tor poślizgowy, symulator dachowania, symulator zderzeń i wiele innych.
 
Fundacja w ostatnich miesiącach zaangażowała się w pomoc zwłaszcza szpitalom z byłego województwa kaliskiego, dostarczając do nich naturalne kosmetyki dla noworodków, a w okresie pandemii środki i urządzenia do dezynfekcji personelu medycznego i pacjentów.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl