iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Zostań "chrzestnym" oczyszczalni lub rurociągu

2021-07-20 13:07:00
Spółka WODKAN ogłosiła konkurs na wymyślenie nazwy dla podległych jej instalacji.

Jeżeli masz pomysł na ciekawą a do tego ekologiczną nazwę dla oczyszczalni ścieków odbierającej ścieki z ostrowskiej aglomeracji oraz rurociągów tłoczących ścieki komunalne z przepompowi ścieków w Ostrowie Wlkp. na oczyszczalnię ścieków w Rąbczynie (rurociąg tłoczący – strona północna oraz rurociąg tłoczący – strona południowa), koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Ostrowie Wlkp. Do wygrania tablet lub smartfon. 

 

- Wybrane nazwy będą wykorzystywane do identyfikacji ww. obiektów, a także w materiałach informacyjnych, promocyjnych, popularyzatorskich czy reklamowych - wyjaśniają organizatorzy przedsięwzięcia.

 

Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkała na stałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniająca warunki określone w regulaminie konkursu. Natomiast osoby niepełnoletnie mogą w nim wziąć udział tylko za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych.

 

Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch etapach. I etap to przyjmowanie propozycji nazw pod adresem email: konkurs@wodkan.com.pl a drugi etap, to wybranie przez komisję konkursową, złożoną z przedstawicieli organizatora i zaproszonych gości, 10 nazw spośród zgłoszonych dla każdego obiektu do finałowego etapu.

 

Propozycje nazw w ramach konkursu można nadsyłać do 31 lipca br., wpisując w tytule wiadomości wyraz "Konkurs". Natomiast jego rozstrzygnięcie zaplanowano na 13 sierpnia br. 

 

(alf)

 Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK