iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Został zatrzymany przez policjanta po służbie

Funkcjonariusz z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim udowodnił, że w czasie wolnym od służby ujął sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki jego czujności i szybkiej reakcji, złodziej odpowie za swoje czyny przed sądem.

 

10 lutego funkcjonariusz z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego ostrowskiej komendy mł. asp. Miłosz Gołdyn, będąc po służbie, w jednym ze sklepów na terenie galerii rozpoznał mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum, do której doszło dwa dni wcześniej.

Policjant 9 lutego przyjął zawiadomienie dotyczące kradzieży w jednej z drogerii. Nieznany sprawca, dzień wcześniej ukradł perfumy o wartości blisko 800 złotych. Policjant zabezpieczył materiały z monitoringu, na których zarejestrowany został wizerunek sprawcy.

Następnego dnia, policjant będąc po służbie, na terenie galerii zwrócił uwagę na mężczyznę, który wyglądem przypominał sprawcę kradzieży. W związku z tymi podejrzeniami policjant ujął mężczyznę i powiadomił oficera dyżurnego komendy.

Mężczyzną okazał się 23-letni ostrowianin, który przyznał się do kradzieży perfum.

Sprawca został  zatrzymany i doprowadzony do jednostki. Za to przestępstwo musi liczyć się z konsekwencjami karnymi. Mężczyźnie za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI