iOstrowWlkp.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Znamy nowy termin Giełdy Winylowej w Galerii Ostrovia

Masz w swojej kolekcji płyty winylowe, CD, albo kasety? Poszukujesz nowych? Po raz kolejny startuje Giełda Winylowa, tym razem odbędzie się w Galerii Ostrovia!
Wcześniej informowaliśmy, że w związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, zaplanowana na listopad Giełda Winylowa nie mogła się odbyć. Organizatorzy jednak - z uwagi na duże zainteresowanie imprezą - postanowili, że giełda odbędzie się w nowym terminie, w niedzielę, 13 grudnia. Szczegóły także w wydarzeniu na Facebooku.
 
- Kochasz muzykę? Lubisz słuchać jej w dobrej jakości i ciepłym brzmieniu? Kręcą Cię trzaski płyty winylowej, obracający się talerz gramofonu i piękne okładki niczym obrazy? Zapraszamy serdecznie na kiermasz, giełdę płyt winylowych, CD i kaset - zachęcają Smok-Audio i Papa Winyl, organizatorzy Giełdy Winylowej.
 
Będzie to z pewnością znakomita okazja do uzupełnienia swojej kolekcji. A dla przybyłych amatorów "czarnego złota" do dyspozycji będzie stanowisko odsłuchowe.
"Sklepy na kółkach" z całego kraju będą prezentowane w postach wydarzenia na Facebooku. Tam też więcej informacji  i zdjęć związanych z eventem. 
 
Patronat nad tym wydarzeniem objęła redakcja iOstrowWlkp.pl
 
 
Zapraszamy!
Niedziela, 13 grudnia,
godz. 10.00 - 21.00 w Galerii Ostrovia!

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również