iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Nowe Skalmierzyce

Zmiany w pracy urzędu i rejestracji pojazdów

2020-10-19 11:10:00

Zdjęcie: Facebook
Te obowiązują od poniedziałku, 19 października i związane są z przypisaniem powiatu ostrowskiego do czerwonej strefy epidemicznej. Zaś jak przekonują władze samorządowe, wszystko w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników zmieniają się zasady funkcjonowania Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

I tak, burmistrz oraz jego zastępca wstrzymują bezpośrednie przyjmowanie interesantów w poniedziałki. Możliwy kontakt z władzami gminy to telefoniczny pod numerem 62 762 97 00 lub drogą elektroniczną: burmistrz@noweskalmierzyce.pl. Ponadto interesanci będą wpuszczani do urzędu pojedynczo, tylko w maseczkach lub przyłbicach. 
 
Wyznaczony pracownik będzie ograniczał wejścia, jedna osoba na referat. Dlatego prosimy o telefoniczne umawianie wizyt na konkretny termin. Zachęcamy też do załatwiania spraw w formie komunikacji elektronicznej lub telefonicznej a także do korzystania z bankowości elektronicznej - wyjaśnia burmistrz Nowych Skalmierzyc, Jerzy Łukasz Walczak. 
 
Jednocześnie zaznacza, że zmianie ulegają również godziny funkcjonowania magistratu. W poniedziałki urząd będzie czynny w godz. 08.00 – 16.00. Natomiast w pozostałe dni bez zmian, a więc od  7.30 do 15.30.
 
Natomiast od 19 października br. na czas dwóch tygodni, swą działalność zawiesza filia Referatu Rejestracji Pojazdów w Skalmierzycach. Przez ten okres pojazdy będzie można rejestrować wyłącznie w starostwie powiatowym w Ostrowie Wlkp. Godziny przyjmowania interesantów: poniedziałek: 7.00 - 15.00, wtorek - piątek: 7.00 - 14.00.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl