iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z powiatu

Zmiany na stanowiskach w policji

2020-02-26 08:00:49

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
W Odolanowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski wręczył rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków na stanowiskach kierowniczych. Nowym Komendantem Komisariatu Policji w Odolanowie został asp. Robert Barczak, kierownikiem Posterunku Policji w Sośniach mł. asp. Marcin Wiertelak.

25 lutego podczas uroczystej zbiórki w Odolanowskim Domu Kultury insp. Piotr Wilkowski - Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim, wręczył rozkazy o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Odolanowie asp. Robertowi Barczakowi – dotychczasowemu kierownikowi Posterunku Policji w Sośniach.

Służbę w policji asp. Barczak pełni od 2006 roku. Od 2010 roku związany był z Posterunkiem Policji w Sośniach Komisariatu Policji w Odolanowie, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od policjanta, dzielnicowego, asystenta do dotychczas zajmowanego stanowiska kierownika posterunku. Warto dodać, że w 2013 roku asp. Barczak zajął II miejsce w wojewódzkim etapie VI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy roku” i prezentował garnizon wielkopolski w zawodach ogólnopolskich.

Pełniącym obowiązki kierownika Posterunku Policji w Sośniach został mł. asp. Marcin Wiertelak, który w policji służy od 2008 roku. Dotychczas służbę pełnił na Jednoosobowym Stanowisku ds. kryminalnych.

Szef ostrowskich policjantów wręczając rozkazy o powierzeniu na nowe stanowiska wyraził przekonanie, że nowy komendant jak i kierownik sprostają oczekiwaniom i jednostka nadal będzie prezentowała najwyższe standardy zarządzania. Komendant życzył powodzenia na nowych stanowiskach, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w pełnieniu odpowiedzialnej służby.

Policjanci obejmujący nowe stanowiska podkreślili, że to zaszczyt. Dodali, że dołożą wszelkich starań aby spełnić oczekiwania dotyczące dalszego funkcjonowania jednostki.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl