iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Złapany przez krotoszyńską drogówkę

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Utrata prawa jazdy na trzy miesiące, 2 500 zł mandatu oraz 15 punktów karnych, to konsekwencje, które poniósł kierujący jeepem. 34-latek został zatrzymany do kontroli przez policjantów w związku z rażącym przekroczeniem dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

Policjanci z krotoszyńskiej drogówki, w miejscowości Smoszew, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego jeepem, 34-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. - Mężczyzna w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 129 km/h. 34-latek  stracił  prawo jazdy na trzy miesiące. Zgodnie z nowym taryfikatorem policjanci nałożyli na sprawcę wykroczenia mandat karnym w wysokości 2 500 złotych, a na jego „konto” wpłynęło 15 punktów karnych - podają mundurowi.

- Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych, a zmiany w Ustawie Prawo o ruchu drogowym jasno mówią o surowych restrykcjach wobec kierowców lekceważących obowiązujące przepisy. Każdy kto złamie prawo drogowe musi się liczyć z wysokim mandatem karnym - przypomina policja.

Źródło: KPP Krotoszyn

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI