iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama SMOK AUDIO
Odolanów

Zeskoczył z motoroweru i zaczął uciekać...

2021-02-11 13:02:00

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe
Policjanci z Komisariatu Policji w Odolanowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem, który jechał z pasażerem. Okazało się, że 17-letni kierowca jest pijany, a pasażer był poszukiwany.

Policjanci z Komisariatu w Odolanowie, którzy pełnili służbę na terenie powiatu zauważyli mężczyznę jadącego motorowerem. Styl jazdy kierującego wskazywał, że może być on nietrzeźwy. Dodatkowo z mężczyzną jechał pasażer. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.

Ponieważ pasażer zeskoczył z motoroweru i zaczął uciekać, w pościg za nim ruszył jeden z policjantów. Po chwili mężczyzna również znalazł się w rękach mundurowych.

Policjanci doprowadzili mężczyzn do radiowozu i wylegitymowali. Okazało się, że 24-letni pasażer jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Natomiast 17-letni kierowca, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nastolatek był nietrzeźwy. Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Obaj mężczyźni trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. 24-latek, zgodnie z dyspozycją sądu został doprowadzony do aresztu śledczego. Mężczyzna ma na swoim koncie m. in. kradzieże i uszkodzenia mienia. 17-latek usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Bank Spółdzielczy w Jarocinie - Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl