iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Zatrzymano parkingowego nożownika (wideo)

2021-12-15 12:12:00
Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski
Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 33-latka, który na parkingu jednego z marketów zranił nożem 50-letniego mężczyznę. Napastnik trafił do policyjnego aresztu. O tym zdarzeniu informowaliśmy na naszych łamach.

- 13 grudnia, dyżurny policji został telefonicznie powiadomiony, o tym, że na parkingu jednego z marketów mężczyzna został raniony nożem. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratunkowe. Jak się okazało podejrzewany uciekł z miejsca, a poszkodowany wymagał opieki medycznej. Z obrażeniami trafił do szpitala - podaje ostrowska policja.

Policjanci w tym czasie rozpoczęli działania na miejscu. Zabezpieczyli ślady, w tym również nóż, którym został ugodzony pokrzywdzony, ustalili rysopis podejrzewanego i świadków zdarzenia. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy pieszym, a kierującym doszło do kłótni, w pewnym momencie pieszy wyjął nóż i ranił nim mężczyznę, następnie uciekł. Policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika.

- Dzień później przestępca był już w rękach policjantów z Wydziału Kryminalnego. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Policjanci ustalili, że mężczyzna tego samego dnia, w którym zranił 50-latka, wcześniej pobił i zranił nożem swojego znajomego - informuje policja.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Niewykluczone, że usłyszy zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

 

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK