iOstrowWlkp.pl reklamy
Ślub

Zatańczyć pierwszy taniec

2017-07-27 11:02:00
Zdjęcie: Archiwum
Złożenie przysięgi małżeńskiej, wymiana obrączek... pozostał jeszcze jeden, bardzo ważny moment dla Młodej Pary. Wszystkie oczy będą na nią zwrócone, a najmniejsze potknięcie od razu zauważone. Mowa oczywiście o pierwszym tańcu. Niektórzy uważają go za najbardziej stresującą chwilę dla nowożeńców.

Dużą trudność, wbrew pozorom, może stanowić wybór odpowiedniej piosenki. Młode Pary często decydują się na utwory kojarzące się z ich związkiem – poznaniem się czy pierwszą randką. Niestety nie zawsze takie dzieło jest odpowiednie do pierwszego tańca.

 

Jeśli nie posiadamy tanecznych zdolności dobrym rozwiązaniem będzie wolna melodia, do której można tańczyć „z nóżki na nóżkę”. Często młodzi decydują się na klasykę. Najpopularniejszym wyborem są tu walc angielski i wiedeński. Ich kroki nie są zbyt trudne, dlatego nowożeńcy mogą je łatwo opanować na ok. miesiąc przed ślubem. Dużą popularnością cieszą się tańce z niespodzianką. Można tu znaleźć mnóstwo ciekawych aranżacji takich jak przejście od tańca towarzyskiego do hip hopu czy wykonanie choreografii znanej z filmowych ekranów.

 

Należy jednak pamiętać, aby podać dokładnie co będziecie tańczyć, bo co zrobicie gdy zamiast walca angielskiego otrzymacie muzykę do walca wiedeńskiego?Czytaj również

JUBILER ŚPITALNIAK