iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Zarządzał Ergo Areną, a teraz wybuduje aquapark

Zdjęcie: umostrow.pl
Spółka Ostrowskie Inwestycje Sportowe, doczekała się prezesa. Na jego fotelu zasiądzie Zbigniew Trzoska, który w swoim CV ma m.in. kierowanie trójmiejską ERGO Areną.

Konkurs na szefa OIS rozpisano na początku listopada, a dokumenty aplikacyjne można było składać do 23 listopada. W sumie chęć objęcia posady prezesa wyraziło pięć osób, które na „spytki” wzięła rada nadzorcza spółki. Komisja uznała, że z tego grona największe doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowymi ma właśnie Trzoska, który stery w spółce obejmie z początkiem 2021 r. Zadaniem spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe będzie m.in. zarządzanie Areną Ostrów, a także realizacja budowy Ostrowskiego Parku Wodnego.

 

Zbigniew Trzoska jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Karierę zawodową rozpoczynał jako specjalista do spraw sportu i Euro 2012 w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Przez lata pracował jaki dyrektor działu ds. organizacji imprez w Hali Gdańsk – Sopot Sp. z o. o., a następnie dyrektor tego działu.  Doradzał w zarządzaniu Areną Gdańsk Sp. z o. o. W 2019 roku został zastępcą dyrektora ds. technicznych na Międzynarodowych Targach Gdańskich S.A.

Od 2011 roku jest prezesem Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Wybrzeże Gdańsk, a od 2016 przewodniczącym Rady Nadzorczej Wybrzeże Handball S.A.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również