iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Zaginął 79-letni ostrowianin

2017-01-05 12:42:37
Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Hubertem Kujawą. Mężczyzna wyszedł z domu w miniony wtorek i od czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Hubert Kujawa ma 79 lat.

Rysopis: - wzrost około 175 cm, kolor oczu - piwne, waga około 70 kg., budowa ciała - szczupła, włosy - siwe, krótkie, proste, uzębienie - widoczne braki w uzębieniu.

 

Cechy ubioru: kurtka koloru szarego, czapka zimowa wełniana czarna, spodnie dresowe ciemne z paskami po bokach w takim samym kolorze, koszula w kratę szaro-brązowa z polaru, podkoszulka biała, buty typu kozaki za kostkę koloru czarnego, okulary z oprawkami koloru ciemnego.

 

Mężczyzna 3 stycznia 2017 r., opuścił miejsce zamieszkania w Ostrowie Wielkopolskim i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W/w powinien być pod stałą opieką lekarską.

 

 

Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego, bądź ustalenia jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod nr tel. 62 73 77 211 lub 997, jak również z policją na terenie całego kraju pod numerem tel. 997, 112.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU