iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Zabrał portfel leżący na ladzie sklepowej

43-latek odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Monitoring zarejestrował moment, gdy mężczyzna zabiera portfel, który leżał na sklepowej ladzie.

31 grudnia policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował policjantów, że w jednym ze sklepów na terenie Ostrowa Wielkopolskiej na ladzie pozostawił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zaczął go szukać. Przypominał sobie, że był w sklepie i wrócił na miejsce. Jednak portfela już nie było. Policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawcę i pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny widocznego na nagraniu.

Podczas rozmowy z policjantami 43-latek przyznał się do zabrania portfela. Policjanci odzyskali utracone mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia portfela z dokumentami i pieniędzmi.

 

Policjanci przestrzegają, że rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.

 

 
 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również