iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków

Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zabezpieczyli ponad kilogram MDMA (ecstasy) i ponad 40 gramów amfetaminy. 23 i 24-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze przy 23-latku znaleźli woreczek z amfetaminą. - Podczas przeszukania jego domu, w piwnicy policjanci znaleźli kilka woreczków ze zbryloną substancją i kolejny z afmetaminą. Badanie testerem narkotykowym wskazało, że jest to MDMA (ecstasa). W mieszkaniu przebywał też znajomy 23-latka. Okazało się, że narkotyki należą do obydwóch mężczyzn. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad kilogram substancji psychotropowej MDMA i ponad 40 gramów amfetaminy - podaje ostrowska policja.

Ostrowianie zostali zatrzymani i doprowadzeni do pomieszczeń dla osób zatrzymanych ostrowskiej komendy. Zarówno 23 jak i 24-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu trafili do aresztu na okres 3 miesięcy i wkrótce odpowiedzą za przestępstwo. Grozi im kara do 10 lat więzienia. 

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI