SOK

Z marihuaną i lufką na torach... Zatrzymano 27-letnią Ostrowiankę

Z marihuaną i lufką na torach... Zatrzymano 27-letnią Ostrowiankę
Zdjęcie: Straż Ochrony Kolei

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei oraz policji ujawnili u 27-letniej mieszkanki Ostrowa Wielkopolskiego marihuanę. 

13 maja funkcjonariusze Posterunku Straży Ochrony Kolei oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, prowadząc wspólny patrol w rejonie stacji kolejowej Ostrów Wlkp., zauważyli dwoje młodych ludzi zachowujących się nerwowo. Dodatkowo oboje znajdowali się na czynnym torowisku. Mundurowi natychmiast podeszli do nich i wylegitymowali.

27‑letnia kobieta trzymała w ręku foliowy woreczek z suszem marihuany oraz szklaną lufkę. Przyznała się do posiadania narkotyków. Mężczyzna został pouczony, natomiast kobietę zatrzymano i przewieziono do Komendy Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: Straż Ochrony Kolei



Z regionu


Czytaj również

iOstrowWlkp.pl reklamy
WALBET

iOstrowWlkp.pl reklamy