13 maja funkcjonariusze Posterunku Straży Ochrony Kolei oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, prowadząc wspólny patrol w rejonie stacji kolejowej Ostrów Wlkp., zauważyli dwoje młodych ludzi zachowujących się nerwowo. Dodatkowo oboje znajdowali się na czynnym torowisku. Mundurowi natychmiast podeszli do nich i wylegitymowali.
27‑letnia kobieta trzymała w ręku foliowy woreczek z suszem marihuany oraz szklaną lufkę. Przyznała się do posiadania narkotyków. Mężczyzna został pouczony, natomiast kobietę zatrzymano i przewieziono do Komendy Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

















