iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Wyszedł z marketu bez zapłaty. Nie spodziewał się, że policjantki też robią zakupy...

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Policjantka z Ostrowa Wielkopolskiego - st. sierż. Jagoda Stawowska będąc w czasie wolnym od służby robiła zakupy w jednym ze sklepów. W pewnym momencie zauważyła podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Po chwili wyszedł z marketu bez zapłaty m.in. za alkohol i jedzenie. Policjantka natychmiast zareagowała.

Ostrowscy policjanci wielokrotnie udowadniali, że służba w Policji to poświęcenie czujność i gotowość, aby o każdej porze dnia i nocy móc zareagować. St. sierż. Jagoda Stawowska zareagowała na łamanie prawa. Policjantka w czasie wolnym od służby robiła zakupy w jednym z marketów. W pewnej chwili zauważyła podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

Mężczyzna wychodząc z marketu nie zapłacił m. in. za alkohol i jedzenie. Policjantka widząc tę sytuację odłożyła swoje zakupy i natychmiast dobiegła do mężczyzny. Powiadomiła o sytuacji dyżurnego i pracowników ochrony. Gdy 30-latek zobaczył radiowóz próbował jeszcze uciekać, jednak st. sierż. Stawowska była szybsza i zatrzymała go. Po chwili, na miejscu pojawili się również pracownicy ochrony.

Mężczyzna został przekazany policjantom. 30-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Warto dodać, że to niepierwsza sytuacja, gdy policjantka w czasie wolnym od służby zatrzymała sprawcę kradzieży.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również