iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Wysokospecjalistyczna pracownia instalacyjna w ZSBE

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

W Zespole Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnej, wysokospecjalistycznej pracowni instalacyjnej.

W pracowni ufundowanej w całości przez firmę Grohe, znajduje się sprzęt i armatura najwyższej jakości, przedstawiająca nowoczesne rozwiązania dostępne obecnie na rynku. Dzięki szerokiej gamie produktów i technologicznych rozwiązań  uczniowie będą mogli rozpocząć przygodę z rewolucyjnymi produktami firmy.

Wyposażenie pracowni objęło między innymi:  baterie elektroniczne; prysznice z deszczownicami; toaletę myjącą; system Grohe blue home; system Grohe Red podający wrzątek i wiele innych. Spotkanie potwierdzające współpracę oraz podpisanie stosownego porozumienia odbyło się 26 października.

Sala szkoleniowa powstała dzięki współpracy dyrekcji szkoły i starosty ostrowskiego z firmą będącą liderem branży, czołowym producentem rozwiązań łazienkowych i wyposażenia kuchni. W ramach partnerstwa w szkole otwarto nowoczesną, wysokospecjalistyczną pracownię instalacji sanitarnych. W szkole można korzystać ze specjalnie przygotowanych ekspozytorów szkoleniowych oraz materiałów edukacyjnych.

W programie spotkania poza uroczystym przecięciem wstęgi znalazła się prezentacja pracowni w formie prelekcji i pokazu działania niektórych urządzeń.

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI