iOstrowWlkp.pl reklamy
Auto Centrum Lis Kalisz

Wyrusz na weekend do Karpacza nowym Hyundaiem i30 z pełnym bakiem!

2017-03-23 13:03:00
Przyjdź na Dni Otwarte do salonu Hyundai i wyrusz na weekend do Karpacza nowym i30 z pełnym bakiem! Już w najbliższy weekend w salonie Auto Centrum Lis w Kaliszu odbędą się Dni Otwarte i30 Nowej Generacji. Takie wydarzenie to nie tylko okazja do skorzystania ze specjalnych ofert finansowania zakupu auta, ale także do świetnej zabawy i zdobycia wyjątkowych nagród!

Dni Otwarte to forma promocji najnowszego modelu ale również okazja do spotkania z naszymi stałymi i potencjalnymi Klientami w warunkach mniej formalnych, szansa żeby na spokojnie poznać zapotrzebowania oraz wymagania w stosunku do cały czas rozwijającej się marki Hyundai. To także forma podziękowania dla Klientów za ich zaufanie do naszej firmy - podkreśla kierownik salonu Grzegorz Bogacz. - Nowy Hyundai i30 to z pewnością nowy ideał samochodu. Nieczęsto zdarza się, aby samochód który dobrze wygląda i prezentuje się znakomicie, dawał jednocześnie duże poczucie komfortu oraz przyjemność z jazdy. W najbliższy weekend będą się Państwo mogli o tym sami przekonać do czego serdecznie zachęcam.

 

Główny slogan „Move On” zdecydowanie zachęca do skorzystania z tego zaproszenia i z pewnością to skłoni Was do wyruszenia w drogę nowym i30 np. na weekendowy wypad za miasto… A skoro już o podróżach mowa to warto wspomnieć, że firma Auto Centrum Lis wraz z Hotelem Osada Śnieżka w Łomnicy organizuje konkurs dla wszystkich odwiedzających salon w tych dniach w którym do wygrania jest pobyt dla dwóch osób w urokliwym Hotelu pod Karpaczem oraz i30 na weekend z pełnym bakiem paliwa!

 


Auto Centrum Lis Sp.J. Lidia i Stefan Lis

ul. Częstochowska 211 Kalisz

www.autocentrumlis.pl


 

Podczas Dni Otwartych odbywać się będą także jazdy testowe a dzięki wydłużonym godzinom pracy (salon czynny w piątek od 08.00-19.00, sobotę od 08.00-18.00 oraz niedziele od 09.00-16.00 przyp. red.) na pewno wszyscy zainteresowani z nich skorzystają. Będzie to także okazja do miłego spędzenia czasu dla najmłodszych. Zostanie min przygotowane dla nich mobilne kino a animatorki zadbają o kreatywną część rozrywki podczas całego weekendu. Nie zabraknie też świeżej, wyśmienitej kawy, którą w te dni specjalnie dla Klientów salonu parzyć będzie Barista oraz smakowitego poczęstunku serwowanego przez Pierogatkę.

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanyCzytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK