Ostrów Wielkopolski

Wulgarne słowa skierowane do prezydent Ostrowa Wielkopolskiego na elewacji, zniszczona tablica

Wulgarne słowa skierowane do prezydent Ostrowa Wielkopolskiego na elewacji, zniszczona tablica
Zdjęcie: Facebook/Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek

W nocy w Ostrowie Wielkopolskim na budynku urzędu miejskiego pojawiły się wulgarne napisy skierowane do prezydent miasta, zniszczono też tablicę upamiętniającą Pawła Adamowicza. Sprawa została już zgłoszona odpowiednim służbom.

Dziś w nocy zniszczono elewację Urzędu Miejskiego i tablicę upamiętniającą Pawła Adamowicza, człowieka, który sam padł ofiarą nienawiści. Wulgarne słowa, skierowano we mnie - Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Ten haniebny czyn nie jest wyłącznie przejawem dewastacji mienia – to brutalna forma mowy nienawiści, która w naszym społeczeństwie nie może być tolerowana - informuje Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

- Zwracam się również do wszystkich mieszkańców: jeśli ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy – proszę o kontakt z policją - dodaje prezydent miasta.





Z regionu


Czytaj również

iOstrowWlkp.pl reklamy