iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Wspólna akcja trzech komend policji, zatrzymano pięć osób

Zdjęcie: KPP Kępno
Wspólna akcja policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego, Krotoszyna i Kępna doprowadziła do zatrzymania pięciu osób mających związek z handlem narkotykami.

Pięć osób zatrzymanych, zabezpieczona znaczna ilość narkotyków w postaci białego proszku. To wynik akcji kępińskich policjantów skierowanej przeciw dealerom narkotyków.

Dalszy rozwój prowadzonych postępowań realizowanych przez policjantów Wydziału Kryminalnego skierowany przeciwko dilerom narkotykowym skutkował kolejnym zatrzymaniem dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lat oraz zdjęciem z rynku znacznej ilości narkotyków. Nasze działania były wspierane przez policjantów KPP Ostrów Wlkp. i KPP Krotoszyn. Wobec jednego z podejrzanych Sąd Rejonowy w Kępnie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

 

18 grudnia 2020 roku przed godziną 19 na ulicy Solidarności, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, zatrzymali 37–letniego mieszkańca Kępna, który posiadał przy sobie prawie 120 gram narkotyków w postaci białego proszku. Jeszcze tego samego dnia przed godziną 21 na kępińskim rynku, zatrzymano 17-latka z Kępna, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku.

W sobotę 19 grudnia 2020 roku policjanci Komendy powiatowej Policji w Kępnie realizując nakaz przeszukania wydany przez Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kępnie, podczas wykonywania czynności procesowych ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez 36–letniego mieszkańca Kępna dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku.

Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych i teraz o ich losie zdecyduje sąd.

Źródło: KPP Kępno


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również