iOstrowWlkp.pl reklamy
Auto Centrum Lis Kalisz

Wspaniałe samochody, wspaniałe nagrody!

2017-03-27 11:05:47
W miniony weekend w Auto Centrum Lis w Kaliszu odbyły się Dni Otwarte z Hyundaiem i30 Nowej Generacji. Wszyscy, którzy zdecydowali się na odwiedzenie salonu mogli podziwiać wspaniałe samochody oraz wziąć udział w niezwykłym konkursie.

Hyundai i30 Nowej Generacji, to samochód który nie tylko dobrze wygląda i prezentuje się znakomicie, ale daje także duże poczucie komfortu oraz przyjemność z jazdy. O czym mogli przekonać się w miniony weekend odwiedzający Auto Centrum Lis w Kaliszu.

 

Jednak Dni Otwarte były nie tylko okazją do zapoznania się z ofertą salonu, jazdy testowej czy do skorzystania ze specjalnych ofert finansowania zakupu auta, ale także do świetnej zabawy i zdobycia wyjątkowych nagród! Przypomnijmy więc, że Auto Centrum Lis wraz z Hotelem Osada Śnieżka w Łomnicy zorganizowało konkurs dla wszystkich odwiedzających salon, w którym do wygrania był pobyt dla dwóch osób w urokliwym Hotelu pod Karpaczem oraz i30 na weekend z pełnym bakiem paliwa! Już we wtorek odbędzie się losowanie zwycięzcy głównej i dodatkowych nagród.

 

Warto dodać, że gdy nieco starsi podziwiali wspaniałą linię Hyundaia, to nieco młodsi mogli spędzić miłe chwile w mobilnym kinie. O miłą zabawę dbały także animatorki. Nie zabrakło również świeżej, wyśmienitej kawy, którą specjalnie dla klientów salonu parzył barista oraz smakowitego poczęstunku serwowanego przez Pierogatkę.
- Fotorelacja -

Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU