iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Wpadł z halucynogennymi "ciasteczkami"

2021-09-24 12:09:00
Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowscy policjanci w mieszkaniu 36-latka znaleźli pokaźną ilość narkotyków i gotówki.

Powodzenie akcji przeprowadzonej przez ostrowskich policjantów wzięło swój początek z kontroli drogowej BMW, którym podróżował 36-latek z powiatu ostrzeszowskiego. 

 

- Kierowca był trzeźwy, ale badanie narkotesterem wykazało, że znajduje się pod działaniem substancji odurzających. Pobrana mu została krew do dalszych badań. Policjanci przystąpili do wykonywania dalszych czynności procesowych. Przeszukując mieszkanie 36-latka, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego znaleźli i zabezpieczyli kokainę, marihuanę, haszysz, tabletki ekstazy, amfetaminę, "ciasteczka" z zawartością THC - wskazują ostrowscy mundurowi.

 

To jednak nie koniec "arsenału" na jaki podczas wizyty w miejscu zamieszkania 36-latka natknęli się policjanci.

 

- W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli jeszcze m. in. szklaną butelkę z oleistą substancją, kilka sztuk atomizerów, opakowanie ze szklanymi lufkami. Policjanci zabezpieczyli też znaczną ilość gotówki - wyliczają policjanci z KPP w Ostrowie Wlkp.

 

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

(alf)

 
Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK