iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

WOŚP-owe licytacje w regionie

Zdjęcie: Facebook
To już 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel, jak zwykle szczytny mający wspomóc naszą służbę zdrowia. Wyszukaliśmy kilka ciekawych licytacji, smaczków, czarnych kruków... w naszym regionie.

W tym roku zbiórka jest dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wśród ciekawych licytacji naszą uwagę zwróciły dwie koszulki wystawione przez Marcina Ptaka, radnego Miasta Sulmierzyce w powiecie krotoszyńskim. Jedna z nich podpisana przez Arkadiusza Milika (link do licytacji), gdy występował we włoskiej lidze piłkarskiej, a konkretnie w Napoli. Druga koszulka kolarska podpisana przez niekwestionowanego mistrza tego sportu, prawdziwej legendy Ryszarda Szurkowskiego (link do licytacji). To z pewnością smaczki dla prawdziwych kibiców!

 

 

Z kolei NO.1 Galeria w Ostrowie Wielkopolskim przekazał na licytację ekskluzywną biżuterię, pełną miłości i pasji o wyjątkowym i rzadkim połączeniu czarnych i białych brylantów. Z pewnością taka biżuteria ucieszy oko niejednej pani... Szczegóły w poniższym filmie.

 

 

Kaliski sztab WOŚP także przygotował wiele ciekawych licytacji. Począwszy od miłośników podniebnych wrażeń, a skończywszy na łasuchach śniących o pysznych, aczkolwiek kalorycznych pączkach. Więcej o wielu innych ciekawych licytacjach przeczytacie na fanpage'u WOŚP Kalisz (link tutaj).

 

 

W Pleszewie gadżet specjalny! Lalka Jurek do wylicytowania podczas 29 Finału. Jeśli chcecie mieć Jurka u siebie w domu, to klikajcie tutaj!

 

 

A w Jarocinie do wylicytowania planszówka "Zgrany Jarocin" (link do licytacji). To wyjątkowa gra, bo nie można dostać jej w sklepie. Będzie stanowić doskonałą zabawę dla graczy z regionu. Pozwoli poznać lepiej wydarzenia z historii miasta oraz popularnego festiwalu. Przeznaczona jest dla 2-4 graczy w wieku 10+. Szacowany czas gry to 45-60 minut. W dobie wszechobecnego Internetu, to niezwykła gratka! 

 

 

Natomiast w powiecie gostyńskim ciekawostka od Ochotniczej Straży Pożarnej Gola. Wszelkie informacje poniżej.

 
Źródło: Facebook

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również