iOstrowWlkp.pl reklamy
Sieroszewice

Wokalny talent z Parczewa

Wiktoria Prajzner z Parczewa, została laureatką 10. edycji Laurów Kultury w kategorii „Młode Talenty”. Przedsięwzięcie organizowane jest przez starostę ostrowskiego, który docenił młodą wokalistkę za profesjonalizm oraz konsekwencję w rozwijaniu swojego talentu. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się w sali konferencyjnej starostwa.

- Nie spodziewałam się, że zostanie przyznana mi ta nagroda. To dla mnie wielka niespodzianka. Każda taka nagroda jest czymś niezwykłym i docenieniem pracy artystycznej. Jest to motywacja do dalszej pracy i chciałabym dalej coś w tym kierunku robić. Mam nadzieję, że jeszcze państwa zaskoczę. Ale zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co jest mi pisane – powiedziała po odbiorze nagrody Wiktoria Prajzner, która od wielu lat bierze udział m.in. w uroczystościach organizowanych na terenie gminy Sieroszewice a także licznych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach oraz festiwalach.

 

Wiktorię, która okazała się najmłodszym laureatem Lauru Kultury 2020, do konkursu  nominował wójt gminy Sieroszewice, Anatol Piaskowski.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również