iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama SMOK AUDIO
Ostrów Wielkopolski

Wojownicy taekwondo walczyli na 10 matach

2021-03-02 14:09:46

W zawodach silną reprezentację wystawił ostrowski klub taekwondo.

Podczas Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Taekwon-do, które rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 przy ulicy Batorego w Ostrowie Wlkp., rywalizowali m.in. zawodnicy z Wielkopolski, Dolnego Śląska, Kujaw czy województwa łódzkiego. Zawody, które trwały 10 godzin i przebiegały w pełnym reżimie sanitarnym, rozgrywane były na 10 matach. Miasto Ostrów Wielkopolski reprezentował silny skład miejscowego klubu taekwondo, który z turnieju "wywiózł" pokaźny worek medali. Ostrowscy wojownicy ćwiczą pod okiem trenera Mariusza Dumitrescu. 14-osobowy skład wystawiła także kaliska sekcja ze Szkoły Podstawowej nr 9, którą trenuje Marzena Sieroń.

(alf)

 

Wyniki ostrowskich zawodników:

 

KATEGORIA MŁODZIK 

Złoty medal:

Borowski Cyprian (walka na pałki), Dułaj Amelia (walka na pałki), Gryncewicz Ada (walka na pałki), Mencel Antoni (walka na pałki i techniki specjalne), Mencel Ignacy (techniki specjalne), Mencel Jan (walka na pałki), Roszak Aleksander (walka na pałki) i Dudkowski Leon (walka na pałki, techniki specjalne i walka przerywana). 

 

Srebrny medal:

Czaja Aleksander (walka na pałki), Dominik Ksawery (walka na pałki i techniki specjalne), Fechner Zofia (walka na pałki), Gliński Maksymilian (walka na pałki), Gryncewicz Ada (techniki specjalne), Kopras Piotr (walka na pałki), Nasiadek Wojciech (walka na pałki), Pawlak Agata (walka na pałki) i Pietras Julian (walka przerwana).

 

Brązowy medal:

Borowski Cyprian (techniki specjalne), Borowski Marcel (walka na pałki), Gliński Maksymilian (techniki specjalne), Gryncewicz Julian (walka na pałki), Guździoł Tomasz (walka na pałki),  Karwacka Weronika (walka na pałki), Kopras Tomasz (walka na pałki), Mencel Ignacy (walka na pałki), Walkowski Piotr (walka na pałki), Wawrzyniak Oliwier (walka na pałki) i Pietras Julian (walka na pałki).

 

 

KATEGORIA KADET

Złoty medal:

Kopras Hanna (układy formalne)

Szczepaniak Igor (walka przerywana i układy formalne)

 

Srebrny medal:

Bilski Mateusz (układy formalne)

Przerwa Michał (walka przerwana)

 

Brązowy medal:

Pietrzak Mateusz (walka przerywana)

 

 

KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY

Złoty medal:

Jackowska Katarzyna (walka ciągła)

Krawczyk Bartosz (układy formalne)

Lisiak Dominika (walka ciągła)

Szczepaniak Wiktor (walka ciągła)

 

Srebrny medal:

Janiak Jan (walka ciągła i techniki specjalne)

Przegięda Bartosz (układy formalne) 

Winiarski Wiktor (walka ciągła)

 

Brązowy medal:

Jackowska Katarzyna (układy formalne i techniki specjalne)

Krawczyk Bartosz (walka ciągła) 

Szczepaniak Wiktor (układy formalne)

 

 

KATEGORIA JUNIOR

Złoty medal:

Zwierz Andrzej (walka ciągła)

 

Srebrny medal:

Pietrzak Michał walka ciągła srebrny medal,

 

Brązowy medal:

Adamczewski Karol (walka ciągła)

Pietrzak Michał (układy formalne)

Zwierz Andrzej (techniki specjalne)

 

KATEGORIA SENIOR

Złoty medal:

Szpera Klaudia (walka ciągła)

 

Srebrny medal:

Biernacik Michał (walka ciągła)

 

Brązowy medal:

Biernacik Michał (układy formalne)

 

 

Wyniki kaliskich zawodników:

 

KATEGORIA MŁODZIK

Złoty medal:

Julian Nowicki (walka na pałki)

Maja Józefowska walka na pałki złoty medal

 

Srebrny medal:

Ignacy Nowicki (walka na pałki)

Katarzyna Woźniak (walka na pałki)

Maja Józefowska (techniki specjalne)

 

KATEGORIA KADET

Złoty medal:

Jakub Maślak (układy formalne)

Zuzanna Cholewa (techniki specjalne)

 

Srebrny medal:

Wojciech Urban (techniki specjalne)

 

Brązowy medal:

Przemysław Dziubek (układy formalne)

 

KATEGORIA JUNIOR MŁODSZY

Złoty medal:

Nikola Orzechowska (walka ciągła)

Filip Sójka (walka ciągła i techniki specjalne)

 

Srebrny medal:

Nikola Orzechowska (układy formalne)

Filip Sójka (układy formalne)

 

Brązowy medal:

Weronika Paceś (układy formalne)

 

KATEGORIA SENIOR

Złoty medal:

Jakub Rosik (układy formalne)








Bank Spółdzielczy w Jarocinie - Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej


iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl