iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wielkopolski

Wnioski na wymianę pieców węglowych już można pobrać

2020-03-27 08:03:00

Można już pobierać wnioski na przyznanie dofinansowania do wymiany pieców węglowych na ekologiczne źródła ciepła. W ostrowskim budżecie na dotacje dla ostrowian zabezpieczono 1,4 mln zł.

Druk wniosku jest dostępny do samodzielnego pobrania w formie elektronicznej ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz z Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim (http://bip.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl/).

Z dotacji może skorzystać każdy, kto posiada tytuł prawny do budynku mieszkalnego lub lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na terenie Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski o uregulowanym stanie prawnym. Budynek lub lokal musi być wyposażony w węglowe źródło ogrzewania, które zostanie zlikwidowane i zastąpione źródłem ekologicznym. Nie ma żadnych ograniczeń w zakresie lokalizacji nieruchomości, poziomu dochodów. Jedynym warunkiem, jaki wnioskodawca musi spełniać jest zamiar odejścia od wykorzystywania węglowego źródła ogrzewania na rzecz ogrzewania ekologicznego.

Dotacja udzielana jest na wymianę źródeł ogrzewania w budynkach mieszkalnych lub lokalach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i polega na likwidacji palenisk węglowych i trwałym ich zastąpieniu przez nowe źródło ogrzewania w postaci podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej, ogrzewania gazowego, ogrzewania elektrycznego, ogrzewania olejowego lub pompy ciepła.

Obecnie ostrowski Urząd Miejski nie prowadzi naboru wypełnionych wniosków. O terminie jego rozpoczęcia oraz formie przeprowadzenia będziemy informować na stronie internetowej UM.

Wszelkich informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Referat Ochrony Środowiska tel. 62-58-22-227 lub 62-58-22-237 adres e-mail: ros@umostrow.pl.

 

 Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl