iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Wielkie otwarcie salonu SiNSAY w Ostrowie Wielkopolskim!

2022-01-28 07:29:45

Już 31.01.2022 SiNSAY otworzy ponownie swój nowy salon w Ostrowie Wielkopolskim, Galeria Ostrovia, ul. Kaliska 120. Sklep o powierzchni ponad 1200 metrów kwadratowych został urządzony w stylu nowoczesnym. Wystrój wnętrza bazuje na jasnych, subtelnych barwach, stanowiących idealne tło dla tegorocznej kolekcji marki.


W nowej przestrzeni wielbiciele marki znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcję dla najmłodszych, która ze względu na swoją jakość i przystępność cenową, wciąż podbija serca klientek SiNSAY. Projekty charakteryzuje zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Cała oferta marki wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

 

SiNSAY zaprasza do salonu w Ostrowie Wielkopolskim w sobotę, 5 lutego. Z okazji otwarcia, na klientów czekać będzie wiele atrakcji oraz modowych inspiracji, wśród których odnajdzie się każdy miłośnik trendów.


 

 

SiNSAY to marka, która od 2013 roku serwuje najnowsze trendy w najlepszych cenach. Poza modą dla nastolatek, która pozostaje w naszym DNA, oferujemy ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci. Całość uzupełniają produkty i akcesoria kosmetyczne oraz elementy wyposażenia wnętrz, co przypieczętowuje nasz status, jako prężnie działającej marki lifestyle’owej.

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU