iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Wielkanocne warsztaty artystyczne dla seniorów

Ostrowscy seniorzy mogą wziąć udział w warsztatach artystycznych. Podczas spotkania uczestnicy będą wykonywać kartki wielkanocne. Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić swój udział telefonicznie – liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty artystyczne to kolejna propozycja zajęć dla ostrowskich seniorów i forma arteterapii. Terapia sztuką polega na wykorzystaniu technik kreatywnych takich jak rysowanie, malowanie, kolorowanie, rzeźbienie czy robienie kolaży po to, aby wyrazić się artystycznie i emocjonalnie.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 30 marca, o godzinie 12:00 w Centrum Aktywności Lokalnej. Spotkania poświęcone będą wykonywaniu świątecznych kartek wielkanocnych. Zajęcia są bezpłatne.

Organizatorem warsztatów jest Referat ds. Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warunkiem udziału jest zgłoszenie telefoniczne pod numerem tel. 62 5822510. Uwaga! Warsztaty adresowane są dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI