iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Wiele z nich jeszcze czeka na kochający dom

2021-03-29 10:47:39
Miejskie spółki z Ostrowa Wlkp., w sposób aktywy promują adopcję zwierząt z ostrowskiego schroniska w Wysocku Wielkim. Swego czworonożnego przyjaciela przygarnęła m.in. prezydent miasta Beata Klimek.

Nie tylko prezes ma kota

 

Zaś dwa psy - Eryk i Jana - zamieszkały w Ostrowskim Zakładzie Ciepłowniczym, a parkę kotów pod swój dach zabrał MZK Ostrów Wielkopolski S.A.

Do grona "adopcyjnych rodzin" dołączył także Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów w Ostrowie Wlkp. Suczka Kira, która już wcześniej mieszkała na terenie RZZO, będzie miała towarzysza - schroniskowego staruszka Mirka. Psiaki, poza opieką i sercem pracowników zakładu, mogą liczyć także na specjalnie przygotowane dla nich przez osadzonych z Aresztu śledczego w Ostrowie Wlkp. budy. 

- Pamiętajmy, że w schronisku nadal jest wiele psów i kotów, które wypatrują swojego człowieka i czekają na kochający dom. To odpowiedzialna decyzja, ale jeśli myślicie o czworonożnym przyjacielu, zachęcam do odwiedzania podopiecznych ostrowskiego schroniska - apeluje Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

(alf)

 Czytaj również