iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Z powiatu

W wakacje na ostrowskich drogach zginęło pięć osób, 46 zostało rannych

2020-09-04 14:09:00

Podczas wakacji w powiecie ostrowskim doszło do 243 kolizji drogowych, 37 wypadków, w których zginęło pięć osób, a 46 zostało rannych. Ostrowscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili ponad 6,5 tysiąca kontroli drogowych. Zatrzymali ponad 50 nietrzeźwych kierujących.

Od początku wakacji policjanci dbający o bezpieczeństwo na drogach powiatu ostrowskiego zatrzymali 68 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/godz. w terenie zabudowanym. Natomiast na terenie całego województwa policjanci zatrzymali blisko 1400 praw jazdy. To prawie dwa razy więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Z analizy zdarzeń drogowych wynika jednoznacznie, że przekroczenie dozwolonej prędkości wciąż pozostaje główną przyczyną wszystkich wypadków.

 

Od 26 czerwca do 31 sierpnia na terenie województwa wielkopolskiego doszło do 616 wypadków drogowym, w których 43 osoby zginęły, a 731 zostało rannych.

Policjanci odnotowali o 229 wypadków drogowych mniej niż w ubiegłoroczne wakacje. Odnotowali spadek liczby zabitych (o 6 osób mniej) oraz rannych (288 osób mniej).

Wielkopolscy policjanci, służby ruchu drogowego przeprowadzili prawie 108 tysięcy kontroli drogowych, ujawnili przeszło 80 tysięcy wykroczeń. Podczas kontroli trzeźwości mundurowi ujawnili prawie 900 osób, które wsiadły za kółko po wypiciu alkoholu.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl