iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

W piątek na polanie w Parku Miejskim

Badania i konsultacje specjalistów, stoiska klubów sportowych, pokazy służb ratowniczych, strefa zdrowia, animacje dla dzieci i konkursy - tak będzie wyglądało piątkowe popołudnie na polanie w Parku Miejskim. Tam odbędzie się 6. Ostrowski Piknik Zdrowia oraz finał konkursu “Wybierz sport. NIE używki!”. Przyjdź i postaw na zdrowie!

- Zdrowo i sportowo! Zapraszamy na szóstą edycję Ostrowskiego Pikniku Zdrowia. W to piątkowe popołudnie będzie można skorzystać z licznych badań, ale i porad specjalistów. Przygotowaliśmy dla Was specjalną strefę zdrowia! Będzie też możliwość wzięcia udziału w treningu cardio i ćwiczeniach pilates. W akcję włączyły się również służby ratownicze, kluby sportowe i wiele innych instytucji. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w to wydarzenie - i tak jak my - stawiają na zdrowie. Zapraszam serdecznie i do zobaczenia! - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostrowski Piknik Zdrowia to możliwość badań, konsultacji specjalistów, porad psychologicznych, dietetycznych, ale i ćwiczenia pilates. Zaplanowano także trening cardio. To także pokazy służb ratowniczych i stoiska profilaktyczne. Po raz kolejny gośćmi będą także alpaki! Na najmłodszych będą czekać dmuchane zamki, animacje i przejazdy kolejką turystyczną wokół parku. Natomiast ostrowskie kluby sportowe przygotowują specjalne atrakcje i sportowe wyzwania!

Tego dnia wręczone zostaną również rowery i wiele innych nagród zwycięzcom konkursu "Wybierz sport. NIE używki!”. Wyróżnieni będą ambasadorowie kampanii społecznej - ostrowian, którzy zostali twarzami akcji "Wybierz sport. NIE używki" i z plakatów oraz bilbordów zachęcali do sportowego trybu życia jako profilaktyki uzależnień.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI