Na czas prowadzonych robót, od północy do godziny 5.00 rano, wyłączono trakcję kolejową - wstrzymując pod nim ruch pociągów.
- Obok dotychczasowej przeprawy powstał nowy wiadukt wraz z budowanym jeszcze rondem i drogami dojazdowymi do terenów inwestycyjnych. Inwestycje na rzecz gminy Przygodzice realizuje obecnie Grupa Nabzdyk - wyjaśnia magistrat.

















