iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Reklama SMOK AUDIO
Z powiatu

Uratowali mężczyznę przed zamarznięciem

2021-02-02 14:02:00

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowych Skalmierzycach pomogli samotnemu mężczyźnie, który szukał schronienia przed siarczystym mrozem.

29 stycznia przed godziną 22.00 policjanci z Nowych Skalmierzyc zostali powiadomieni przez  zatroskaną kobietę o spotkaniu wyziębionego, bezdomnego mężczyzny. We wskazane miejsce pojechali funkcjonariusze. Mundurowi ustalili, że faktycznie 68-letni mężczyzna nie ma się gdzie podziać. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jest samotny, nie ma żadnej rodziny i szuka schronienia. Policjanci ustalili, że pod podanym ostatnim adresem miejsca jego zamieszkania nie ma już żadnego budynku. Mł. asp. Przemysław Musielak i sierż. sztab. Łukasz Buczkowski natychmiast podjęli decyzję o tym, aby jak najszybciej pomóc mężczyźnie i zapewnić mu nocleg.

 

Policjanci przewieźli 68-latka do komisariatu i tam poczęstowali go posiłkiem i ciepłą herbatą. Następnie, mundurowi znaleźli ciepłe i bezpieczne schronienie w jednej z placówek niosących pomoc osobom w trudnej, życiowej sytuacji i zwieźli tam mężczyznę.

 

Policja dziękuje mieszkance Skalmierzyc za okazaną troskę, wrażliwość i powiadomienie o potrzebie pomocy 68-latkowi. Dzięki szybkim decyzjom i zrozumieniu kolejny raz udało się pomóc potrzebującej osobie.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Bank Spółdzielczy w Jarocinie - Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl