iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Ukradły towar za ponad 1 200 zł

Okres przedświąteczny przyciąga do galerii tłumy. Niestety, z takich okazji korzystają też złodzieje. Dwie kobiety zostały zatrzymane przez dzielnicowe w ostrowskiej galerii. Chwilę wcześniej dokonały kradzieży.

Dzielnicowe zostały powiadomione o kradzieży w drogerii. Po chwili okazało się, że to nie jedyne miejsce, z którego sprawczynie wyszły z łupem.

 

- Policjantki pełniąc służbę w rejonie galerii otrzymały informację od jednej z pracownic drogerii, że chwilę wcześniej dwie nieznane kobiety ukradły artykuły drogeryjne. Policjantki ustaliły rysopis kobiet i rozpoczęły ich poszukiwania. Chwilę później, funkcjonariuszki zauważyły kobiety odpowiadające wizerunkowi sprawczyń. Policjantki natychmiast je zatrzymały. W trakcie kontroli policjantki znalazły w ich torbach odzież oraz kosmetyki. Okazało się, że kobiety okradły kilka sklepów na terenie galerii. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 1200 złotych - informuje KPP Ostrów Wielkopolski.

 

Sprawczyniami okazały się dwie mieszkanki Jarocina w wieku 42 i 33 lat. Jarocinianki ukradły odzież i artykuły drogeryjne za ponad 1200 zł. Sprawdzono też należące do nich telefony komórkowe - jeden z nich figurował w systemie policyjnym jako utracony z powodu przywłaszczenia.

 

Kobiety zostały zatrzymane. Towar wrócił do sklepów, a sprawczyniom grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również