iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Uciekali przed policją, bo byli nietrzeźwi

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali trzech krotoszynian podróżujących osobowym audi. Kierujący tym pojazdem jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że mężczyźni byli nietrzeźwi.

Późnym wieczorem policjanci z ostrowskiej drogówki kontrolując prędkość w gminie Ostrów Wielkopolski, zauważyli jadące ze znaczną prędkością audi. Po zmierzeniu prędkości okazało się, że jego kierowca jechał 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Gdy policjanci nakazali mu zatrzymanie się do kontroli, kierujący zlekceważył sygnały dawane przez mundurowych i próbował uciec. Po krótkim czasie, kierujący audi zatrzymał samochód z którego wybiegły osoby i zaczęły uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali uciekinierów. Byli oni nietrzeźwi. Żaden z mężczyzn nie przyznawał się do kierowania samochodem. Mężczyźni z powiatu krotoszyńskiego w wieku 23, 25 i 34 lat zostali zatrzymani, dodatkowo została pobrana od nich krew do badań na zawartość narkotyków.

 

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że samochodem kierował 23-latek. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również