iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Uciekał ze skradzionymi zegarkami

Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski

Policjant Centralnego Biura Śledczego Policji Zarządu w Poznaniu jadąc na służbę zauważył na jednej z ulic w centrum Ostrowa Wielkopolskiego młodego chłopaka, który uciekał przed innym mężczyzną.

Jak się później okazało mężczyzną był pracownik sklepu jubilerskiego, z którego uciekający ukradł 2 zegarki o wartości ponad 5 000 złotych. Czujny funkcjonariusz podjął się pościgu za złodziejem, którego następnie zatrzymał kilka ulic dalej.

- Zdarzenie miało miejsce 25 września 2023 roku, chwilę przed godziną 14:00, gdy policjant jechał na służbę. Podejrzenie policjanta wzbudziło to, że młody chłopak uciekał przed drugim mężczyzną. Funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego Policji Zarządu w Poznaniu dowiedział się, że uciekinier ukradł ze sklepu jubilerskiego dwa wartościowe zegarki. Policjant ruszył za nim i zatrzymał 23- latka, a następnie wezwał wsparcie. Na miejscu jako pierwszy pojawił się również funkcjonariusz z Centralnego Biura Śledczego Policji, który pomógł obezwładnić złodzieja - podaje ostrowska policja.

Zatrzymanym mężczyzną okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Skradzione mienie zostało odzyskane. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI