iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Uciekał BMW przed policjantami, bo był pijany

Policjanci z ostrowskiej drogówki namierzyli BWM, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Przy próbie zatrzymania pojazdu do kontroli, kierowca znacznie przyspieszył, nie reagując na wyraźne sygnały do zatrzymania.

Policjanci ostrowskiej drogówki prowadzili działania kontrolne na drogach miasta. W trakcie pomiaru prędkości jazdy na ulicy Kamiennej funkcjonariusze namierzyli BWM, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Kierujący nie zatrzymał pojazdu na wyraźne sygnały podawane przez mundurowych. Dlatego też funkcjonariusze natychmiast podjęli za nim pościg.

- Dynamiczne działania pościgowe zakończyły się Wysocku Małym, po tym jak mężczyzna porzucił pojazd w polu i zaczął uciekać pieszo. Szybko jednak został zatrzymany przez policjantów z Posterunku Policji w Przygodzicach. Równie szybko wyjaśnił się powód jego ucieczki. 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie - informuje ostrowska komenda.

26-latek został zatrzymany i usłyszy niebawem zarzuty. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również