iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Ucieczka z miejsca zdarzenia, śmiertelny wypadek i rozpylona nieznana substancja w ostrowskim banku...

Zdjęcie: JRG PSP Ostrów Wielkopolski

- W poniedziałek, 11 lipca w powiecie ostrowskim miało miejsce kilka charakterystycznych zdarzeń - podaje ostrowska straż pożarna.

Dzień rozpoczął się od zderzenia samochodu osobowego ze skuterem w Ostrowie Wielkopolskim. Poszkodowany motocyklista został pozostawiony na drodze przez sprawców, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Na szczęście rannemu do czasu przyjazdu służb ratunkowych pomocy udzielili przejeżdżający kierowcy. 

- Chwilę później w miejscowości Odolanów na prostym odcinku drogi doszło do zjechania na prostym odcinku drogi na przeciwległy pas i uderzenia pojazdem w drzewo przy niewielkiej jego prędkości. Świadkom zdarzenia oraz przybyłym na miejsce zdarzenia służbom ratowniczym mimo udzielenia natychmiastowej pomocy nie udało się uratować życia kierowcy - informuje mł. bryg. Zbigniew Foltyniewicz z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Kilka minut później służby ratownicze dostały informację o rozpyleniu nieznanej substancji w ostrowskiej placówce jednego z banków. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się że w sali operacyjnej banku doszło do celowego rozpylenia substancji przez jednego z klientów. Pracownicy oraz klienci banku ewakuowali się przed przybyciem straży, nasze działania polegały na zabezpieczeniu pojemnika z  substancją oraz przewietrzeniu pomieszczeń i sprawdzeniu przyrządami pomiarowymi.

Źródło: gov.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI