iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

Trzy razy dwa promile

2019-04-15 08:04:00

Zdjęcie: Archiwum
33-letni nietrzeźwy kierujący miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Tyle samo miał też 44-latek, którego ujął inny mężczyzna. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Bez uprawnień i nietrzeźwy był też 60-letni kierujący.

6 kwietnia po godz. 22.00 patrol ruchu drogowego otrzymał informacje od dyżurnego komendy, że na jednej z ulic doszło do ujęcia obywatelskiego nietrzeźwego kierowcy. 30-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego jadąc wraz z pasażerem ul. Wysocką w kierunku ulicy Langiewicza zauważył opla, którego kierowca jechał całą szerokością jezdni tzw. „wężykiem”. W pewnym momencie kierujący zatrzymał pojazd. Świadek chcąc interweniować zatrzymał swój samochód przed oplem i podszedł do kierującego. 30-latek wyczuwając od niego alkohol zabrał mu kluczyki i poinformował policję.

Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 33-letni mężczyzna. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

 

Tego samego dnia, policjanci otrzymali informację, że w kierunku centrum miasta samochodem marki Alfa Romeo ma jechać nietrzeźwy kierujący. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wlkp. i Ledóchowskiego zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedział 60-letni mężczyzna. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu. Okazało się też, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

 

W poniedziałek, 8 kwietnia kilka minut po 23.00 dyżurny został powiadomiony, że na stacji paliw na terenie Odolanowa obywatel ujął nietrzeźwego kierującego oplem corsą. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Mundurowi ustalili, że kierujący oplem przyjechał na stację paliw i po zrobieniu zakupów wrócił do swojego samochodu. 24-latek widząc, że mężczyzna jest nietrzeźwy uniemożliwił mu jazdę zabierając kluczyki i natychmiast powiadomił Policję.

44-latek został poddany badaniu na stan trzeźwości, które wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie. Okazało się też, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl