iOstrowWlkp.pl reklamy
Piłka nożna

Trzecie miejsce drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego podczas turnieju służb mundurowych

2022-07-01 07:45:47
Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie

W minioną sobotę, po dwuletniej przerwie, odbył się VII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów. Drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zajęła 3. miejsce!

 

 

 


25 czerwca br., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się VII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów. Na zaproszenie gospodarzy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu odpowiedziało pięć drużyn. Na murawę, oprócz policjantów, wbiegli także funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej.

 

Tegoroczny turniej oficjalnie otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Ostrzeszów Patryk Jędrowiak, o puchar którego rozegrano towarzyskie mecze między drużynami. Głos zabrał również Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie insp. Andrzej Haraś, który życzył zawodnikom sportowej rywalizacji oraz gry fair play.

 

Po przeprowadzonym losowaniu drużyny przystąpiły do rozgrywek, które odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach. Z uwagi na wysoką temperaturę powietrza spotkania rozgrywano dwa razy po 10 minut, a i panująca na boisku atmosfera była gorąca i emocjonująca.

 

Tegoroczna klasyfikacja przedstawiała się następująco :

  • I miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie
  • II miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie
  • III miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
  • IV miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie
  • V miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy
  • VI miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy

 

Po sportowych zmaganiach około godziny 14:00 nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju, podczas którego na ręce kapitanów drużyn zostały wręczone puchary, dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcia.

 

Należy również zaznaczyć, że dodatkowymi statuetkami uhonorowano dwóch zawodników, którzy podczas meczu wykazali się znaczącą aktywnością w grze. Tytuł najlepszego strzelca przypadł Sebastianowi Piechockiemu zasilającego reprezentację Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, natomiast tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Kamila Chojeckiego z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK