iOstrowWlkp.pl reklamy
Odolanów

Trwają prace w Ratuszu

Zdjęcie: odolanow.pl

Trwają prace w ramach zadania „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń poddasza budynku Ratusza wraz z elementami infrastruktury technicznej w Odolanowie”.

W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac zarówno w Ratuszu, jak i w budynku oficyny. 

W samym Ratuszu renowacji poddawana jest elewacja. Budynek zostanie też docieplony. Przebudowana zostanie komunikacja pionowa. Remont czeka też pomieszczenia budynku wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, wzmocniona zostanie konstrukcja stropu nad piętrem oraz dachu. Poddasze zostanie zaadaptowane na cele administracyjne oraz zagospodarowany zostanie dziedziniec umożliwiając oddanie do użytkowania tego obiektu.

Z kolei prace w budynku oficyny, to budowa łącznika wraz z podnośnikiem osobowym, renowacja elewacji, docieplenie od wewnątrz budynku (elewacja od strony placu Kościuszki), docieplenie od zewnątrz (elewacje wewnętrzne dziedzińca), remont pomieszczeń budynku i przebudowa jego wnętrza, wymiana całego stropu oraz posadzki na gruncie, wymiana pokrycia dachu wraz z konstrukcją, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz zagospodarowanie dziedzińca.

Źródło: odolanow.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również