iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Trwają prace w odolanowskim Ratuszu

Zdjęcie: odolanow.pl

Trwają prace związane z przebudową, rozbudową i nadbudową oraz zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń budynku Ratusza wraz z elementami infrastruktury technicznej w Odolanowie.

Od zewnątrz widać już efekty prac, które polegały na wypiaskowaniu cegły zabytkowego obiektu. Całość robót od momentu rozpoczęcia zadania do których zobowiązał się wykonawca obejmuje:

  • Budynek Ratusza - renowacja elewacji i docieplenie od wewnątrz budynku, docieplenie ściany od dziedzińca, przebudowa komunikacji pionowej, remont pomieszczeń budynku, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wzmocnienie konstrukcji stropu nad piętrem oraz dachu, adaptacja poddasza na cele administracyjne oraz zagospodarowanie dziedzińca umożliwiające oddanie do użytkowania tego obiektu.
  • Budynek oficyny - budowa łącznika wraz z podnośnikiem osobowym, renowacja elewacji, docieplenie od wewnątrz budynku (elewacja od strony placu Kościuszki), docieplenie od zewnątrz (elewacje wewnętrzne dziedzińca), remont pomieszczeń budynku i przebudowa jego wnętrza, wymiana całego stropu oraz posadzki na gruncie, wymiana pokrycia dachu wraz z konstrukcją, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz zagospodarowanie dziedzińca.
Źródło: odolanow.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI