iOstrowWlkp.pl reklamy
Odolanów

Trwa murowanie ścian pływalni

Zdjęcie: odolanow.pl

Trwa budowa pierwszej, przyszkolnej, ogólnodostępnej krytej pływalni w Odolanowie. W chwili obecnej trwa murowanie ścian budynku oraz stawianie słupów konstrukcyjnych, żelbetowych.

Pływalnia będzie dostępna do nauki pływania w godzinach popołudniowych. W sali basenowej znajdzie się 4-torowa niecka basenowa o wymiarach 850x1667cm i głęb. od 0,9m do 1,5m. Obiekt zostanie uzupełniony o część rekreacyjno - wypoczynkową zawierającą saunarium (1 sauna sucha i 1 parowa) oraz 2 nieckami do masażu. Energia elektryczna zasilająca urządzenia basenu oraz budynek szkolny pochodzić będzie z instalacji PV. Zamówienie jest realizowane w systemie "zaprojektuj i wybuduj". W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest do budowy krytej pływalni wraz z łącznikiem do Szkoły Podstawowej w Odolanowie oraz z niezbędna infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.

Wykonawcą inwestycji jest firma DOMBUD z siedzibą w Odolanowie. Całkowita wartość inwestycji to kwota 26 998 500 zł brutto. Natomiast kwota pozyskanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład, to: 13 500 000 zł

Źródło: odolanow.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również