Z powiatu

Trwa budowa Posterunku Policji w Rososzycy

Trwa budowa Posterunku Policji w Rososzycy
Zdjęcie: sieroszewice.pl

Jesienią budynek nowego Posterunku Policji w Rososzycy ma zostać oddany do użytku.

Rady Gminy przekazała działkę budowlaną oraz sfinansowano prace przygotowawcze. - To inwestycja, o którą mocno zabiegał wójt gminy, odbywając szereg spotkań i rozmów argumentując zasadność budowy posterunku właśnie w gminie Sieroszewice. Nie było to łatwe zadanie, ale konieczne dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców gminy - podaje UG w Sieroszewicach.

Wartość inwestycji to ponad 3 700 000 zł. 


Źródło: sieroszewice.pl



Z regionu


Czytaj również

iOstrowWlkp.pl reklamy
WALBET

iOstrowWlkp.pl reklamy