iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Trwa akcja "Znicz"

2018-11-02 14:36:01
Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Od środy, 31 października trwa ogólnopolska akcja „Znicz 2018”, która zakończy się 4 listopada w późnych godzinach wieczornych. Jak co roku policjanci ostrowskiej komendy czuwają nad zapewnieniem bezpieczeństwa w okresie obchodów „Wszystkich Świętych”.

Jak co roku, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Wszystkich Świętych. Od środy, 31 października policjanci prowadzą akcję „Znicz 2018".

 

W tym czasie nad zapewnieniem bezpieczeństwa każdego dnia czuwa zwiększona liczba policyjnych patroli. Wczoraj, 1 listopada policjanci Wydziału Ruchu Drogowego i Prewencji skupili swoje działania na organizacji ruchu przy cmentarzach oraz na najważniejszych skrzyżowaniach tak byśmy mogli bezpiecznie dotrzeć do cmentarzy.

 

Wczoraj, na drogach miasta i powiatu ostrowskiego odnotowano 2 kolizje drogowe. Funkcjonariusze zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców.

 

Dziś Dzień Zaduszny. Wielu z nas odwiedzi groby zmarłych, by zapalić na nich znicze. Policjanci w ramach trwającej akcji „Znicz 2018” cały czas patrolują drogi i  czuwają nad zapewnieniem bezpieczeństwa również w rejonach cmentarzy.

 

W dalszym ciągu apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie rozsądku i ostrożności.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Czytaj również