iOstrowWlkp.pl reklamy
Nowe Skalmierzyce

Tradycja i Nowoczesność w Nowych Skalmierzycach

2018-09-14 14:09:00
13 września Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Błaszczyka Tradycja i Nowoczesność zaprezentował swojego kandydata na fotel burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce oraz kandydatów do Rady Gminy. Komitet przedstawił również plany i pomysły, które chce realizować w gminie.

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ  te dwie wartości będą podstawą działalności komitetu Pawła Błaszczyka, dotychczasowego radnego, a także byłego zastępcę burmistrza Nowych Skalmierzyc. Komitet twierdzi, że nowoczesne zarządzanie musi się odbywać z poszanowaniem ludzi i tradycji. Przedstawiono kandydata na burmistrza oraz 15 kandydatów do Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

 

Kandydatem na burmistrza jest lider ugrupowania Paweł Błaszczyk, natomiast  do Rady Gminy i Miasta startują: z okręgu nr 1 – Sebastian Pussak, z okręgu nr 2 – Jerzy Czempiński, z okręgu nr 3 – Gabriel Chwiłkowski, z okręgu nr 4 – Damian Grott, z okręgu nr 5 – Witosław Puszkarek, z okręgu nr 6 – Feliks Adaszak, z okręgu nr 7 – Elżbieta Budzik, z okręgu nr 8 – Honorata Król, z okręgu nr 9 – Jan Ryszard Cebulski, z okręgu nr 10 – Małgorzata Kułton, z okręgu nr 11 – Damian Misiak, z okręgu nr 12 – Wiktor Bęcki, z okręgu nr 13 – Weronika Ulbrych, z okręgu nr 14 – Michał Gaszczyński, z okręgu nr 15 – Wiesław Wawrzyniak.

 

Poniżej wideo z konferencji prasowej na której komitet przedstawił swoje plany.

 

 

 

 

 Czytaj również