iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Taki dzielnicowy to skarb

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Funkcja stróża prawa zobowiązuje do czujności nie tylko podczas codziennej ośmiogodzinnej służby, co udowodnił st. sierż. Szymon Szczepaniak. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim w czasie wolnym od pracy zatrzymał 29-latkę poszukiwaną za liczne oszustwa, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, w celu odbycia kary za kratami.

- Dzielnicowy na jednej z ulic miasta zauważył kobietę. Funkcjonariusz wiedząc, że jest ona poszukiwana powiadomił o swoich ustaleniach kolegów będących w służbie. W oczekiwaniu na przyjazd patrolu policji zatrzymał 29-latkę - czytamy w komunikacie KPP w Ostrowie Wlkp.

 

Zatrzymana to mieszkanka powiatu ostrowskiego. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywała się przez kilka miesięcy. Była poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim i Sąd Rejonowy w Lublinie. Ponadto, 29-latkę poszukiwało też kilka prokuratur, które zleciły policjantom ustalenie miejsca jej pobytu. Kobieta została doprowadzona do policyjnego aresztu, a stamtąd trafiła za więzienne kraty.

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również