Jednakowy standard buduje wiarygodność i prestiż miejsca, a Nasi klienci wiedzą że Nasza powtarzalna praktyka daje poczucie bezpieczeństwa.
Misja: Chcemy zagwarantować naszym klubowiczom przedłużoną młodość, którą rozumiemy jako zdrowie i zdolność do aktywnego korzystania z tego, co życie im oferuje. Już dzisiaj dbamy o to, jak będzie wyglądało Twoje ostatnie 15 lat życia, czyli okres, w którym faktycznie będziesz mieć czas dla siebie.
Wizja: Chcemy mieć jak największą liczbę zadowolonych klubowiczów, którzy znajdą w naszych studiach treningowych niezapomniany klimat do pracy nad własnym ciałem w atmosferze przyjaźni i nowych znajomości.
Na początek warto podkreślić, że ćwiczenia oparte na systemie Milon Care nie są zwykłym treningiem, lecz w rzeczywistości treningiem personalnym z nadzorem fizjoterapeuty.
Zasada jest bardzo prosta – trening obwodowy siłowo-wytrzymałościowy odbywa się na 12 urządzeniach ustawionych w kręgu. Trening, który zajmuje 36 minut obejmuje dwa cykle ćwiczeń, czyli łącznie po dwie serie na różnych maszynach. Każdy uczestnik ćwiczy na kolejnych urządzeniach zamieniając się miejscem z sąsiadem. Wszystkie ćwiczenia na maszynach oporowych trwają 1 minutę. Po ich każdorazowym wykonaniu następuje 30 sekundowa przerwa. W międzyczasie ćwiczenia są przeplatane dwoma 4- minutowymi sesjami na maszynach kardio. Nad poprawnością ruchów czuwa trener fizjoterapeuta.
Odpowiednio przygotowany system Milon jest również doskonałym systemem treningowym dla seniora. Kluby 36minut dedykowane są także do osób w wieku 65+.
Jakie zalety niesie za sobą korzystanie z maszyn Milon?
Przede wszystkim możliwość odpowiedniego ustawienia maszyn, bezpieczeństwo i łatwość wykonania poszczególnych ćwiczeń nawet w przypadku osób z utrudnionym zakresem ruchu, a nawet wyraźny wpływ treningu na poprawę zdrowia osób w wieku 65+ (również z problemami kardiologicznymi lub będących pod stałą opieką medyczną innych specjalistów).
Nasi Klubowicze, to ludzie uśmiechnięci, pogodni, czerpiący siłę do mierzenia się z codziennością podczas efektywnych i bezpiecznych treningów.
Znają się, lubią i często spotykają nie tylko w klubach, ale także poza nimi.
Wszyscy tworzymy zgraną, sportową rodzinę – a niedługo i Ty będziesz mógł do niej dołączyć w Ostrowie Wlkp.
Łatwo, efektywnie i bezpiecznie.
Tak będziemy trenować
w 36minut Ostrów Wlkp.
Łatwość
Wszystkie opisywane zalety zawdzięczamy rewolucyjnemu systemowi treningów i nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponujemy. Każda wyposażona w komputer i wyświetlacz LCD maszyna sprawia, że ćwiczenie na niej jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, a podłączenie każdej z nich do prądu skutkuje brakiem obciążenia w postaci hantli i dokładanych "odważników". To właśnie dzięki silnikom elektrycznym stawiającym opór obciążenie dopasowywane jest dynamicznie i odpowiednio do Twoich możliwości. Każda maszyna rozpoznaje Twoją osobę i wie, na co Cię stać - po wsunięciu karty magnetycznej automatycznie dostosowuje obciążenie i zakres możliwego ruchu a także parametry takie, jak wysokość siedziska i kąty nachylenia. W efekcie oznacza to koniec biegania po klubie z notatnikiem, w którym co niektórzy zapisywali sobie ilość podnoszonych kilogramów, powtórzeń czy wyrobionych serii. Ćwiczenie stało się łatwe jak nigdy dotąd. Nie rozstawaj się z wydaną Ci kartą magnetyczną, a elektronika zrobi resztę za Ciebie.
Efektywność
Okazuje się, że 6 - 8 krótkich treningów w miesiącu zaspokajają nasze potrzeby ruchowe. Proponowany przez nas trening pobudza metabolizm, zmusza większość partii mięśniowych do ruchu i dzięki pobudzaniu mięśni w fazie ekscentrycznej sprawia, że znacznie poprawia się nasza koordynacja nerwowo-mięśniowa i wytrzymałość mięśni oraz ścięgien. Ćwicząc kilka razy po 36minut tygodniowo nie zostaniesz kulturystą ani mistrzem cross fitu, w stu procentach jednak wyrobisz normę ruchu, która stanowi cienką granicę między byciem w formie, a byciem "człowiekiem z kanapy" nie do końca panującym nad ilością zatrzymanych w organizmie kalorii. To właśnie nazywamy efektywnością - wymarzone rezultaty pozbawione “wycisku”, który często bywa powodem szybkiego zniechęcenia.
Bezpieczeństwo
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Takie było też dla projektujących dostępny u nas sprzęt do ćwiczeń. Eliminując obciążenia w postaci fizycznej skupiono się na oporze elektrycznym, który sterowany komputerowo zastępuje stalowe odlewy z ubiegłego wieku. Dzięki temu opór nie może spaść, wyrwać uchwytu z rąk, przydusić czy zmusić Cię do przyjęcia pozycji sprzecznej z naszą anatomią. Oczywiście nad całością przez cały czas czuwa wykwalifikowana kadra trenerska, która odpowie na wszystkie pytania i pod której czujnym okiem nie ma miejsca na żadną kontuzję. Nasi trenerzy mają wykształcenie i doświadczenie fizjoterapeutyczne, dlatego mamy pewność, że oddajemy Cię w dobre ręce.
Uruchomiliśmy zapisy na darmowy INDYWIDUALNY 1,5 h trening wprowadzający, na którym zaprezentujemy nasz system treningowy i wykonamy analizę składu Waszego ciała.
Jeśli chcesz się osobiście przekonać jak wygląda trening w 36minut, wyślij do nas sms
o treści 1Trening
na nr tel.: 502 653 521
a my po otwarciu Klubu skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na pierwszy bezpłatny trening.
Otwarcie Klubu planowane jest na kwiecień, obecnie trwają prace budowlane w Klubie, który mieści się przy ul. Głogowskiej 9 w Ostrowie Wlkp.
Poprzednia
Następna