iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Tak będziemy trenować w 36minut Ostrów Wlkp.

36minut to pierwsza w Polsce sieć kameralnych klubów fitness opartych o trening siłowo-wytrzymałościowy marki Milon, w których skupiamy się na osiągnięciu efektów Naszych klubowiczów poprzez opiekę nad nimi.

Jednakowy standard buduje wiarygodność i prestiż miejsca, a Nasi klienci wiedzą że Nasza powtarzalna praktyka daje poczucie bezpieczeństwa.

 

Misja: Chcemy zagwarantować naszym klubowiczom przedłużoną młodość, którą rozumiemy jako zdrowie i zdolność do aktywnego korzystania z tego, co życie im oferuje. Już dzisiaj dbamy o to, jak będzie wyglądało Twoje ostatnie 15 lat życia, czyli okres, w którym faktycznie będziesz mieć czas dla siebie.

 

Wizja: Chcemy mieć jak największą liczbę zadowolonych klubowiczów, którzy znajdą w naszych studiach treningowych niezapomniany klimat do pracy nad własnym ciałem w atmosferze przyjaźni i nowych znajomości.

 

Na początek warto podkreślić, że ćwiczenia oparte na systemie Milon Care nie są zwykłym treningiem, lecz w rzeczywistości treningiem personalnym z nadzorem fizjoterapeuty. 

 

Zasada jest bardzo prosta – trening obwodowy siłowo-wytrzymałościowy odbywa się na 12 urządzeniach ustawionych w kręgu. Trening, który zajmuje 36 minut obejmuje dwa cykle ćwiczeń, czyli łącznie po dwie serie na różnych maszynach. Każdy uczestnik ćwiczy na kolejnych urządzeniach zamieniając się miejscem z sąsiadem. Wszystkie ćwiczenia na maszynach oporowych trwają 1 minutę. Po ich każdorazowym wykonaniu następuje 30 sekundowa przerwa. W międzyczasie ćwiczenia są przeplatane dwoma 4- minutowymi sesjami na maszynach kardio. Nad poprawnością ruchów czuwa trener fizjoterapeuta.

 

Odpowiednio przygotowany system Milon jest również doskonałym systemem treningowym dla seniora.  Kluby 36minut dedykowane są także do osób w wieku 65+. 

 

 

Jakie zalety niesie za sobą korzystanie z maszyn Milon? 

Przede wszystkim możliwość odpowiedniego ustawienia maszyn, bezpieczeństwo i łatwość wykonania poszczególnych ćwiczeń nawet w przypadku osób z utrudnionym zakresem ruchu, a nawet wyraźny wpływ treningu na poprawę zdrowia osób w wieku 65+ (również z problemami kardiologicznymi lub będących pod stałą opieką medyczną innych specjalistów).

Nasi Klubowicze, to ludzie uśmiechnięci, pogodni, czerpiący siłę do mierzenia się z codziennością podczas efektywnych i bezpiecznych treningów. 

Znają się, lubią i często spotykają nie tylko w klubach, ale także poza nimi.

Wszyscy tworzymy zgraną, sportową rodzinę – a niedługo i Ty będziesz mógł do niej dołączyć w Ostrowie Wlkp.

 

Łatwo,  efektywnie i bezpiecznie.

Tak będziemy trenować 

w 36minut Ostrów Wlkp.

 

Łatwość

Wszystkie opisywane zalety zawdzięczamy rewolucyjnemu systemowi treningów i nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponujemy. Każda wyposażona w komputer i wyświetlacz LCD maszyna sprawia, że ćwiczenie na niej jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, a podłączenie każdej z nich do prądu skutkuje brakiem obciążenia w postaci hantli i dokładanych "odważników". To właśnie dzięki silnikom elektrycznym stawiającym opór obciążenie dopasowywane jest dynamicznie i odpowiednio do Twoich możliwości. Każda maszyna rozpoznaje Twoją osobę i wie, na co Cię stać - po wsunięciu karty magnetycznej automatycznie dostosowuje obciążenie i zakres możliwego ruchu a także parametry takie, jak wysokość siedziska i kąty nachylenia. W efekcie oznacza to koniec biegania po klubie z notatnikiem, w którym co niektórzy zapisywali sobie ilość podnoszonych kilogramów, powtórzeń czy wyrobionych serii. Ćwiczenie stało się łatwe jak nigdy dotąd. Nie rozstawaj się z wydaną Ci kartą magnetyczną, a elektronika zrobi resztę za Ciebie.

 

 

Efektywność

 

Okazuje się, że 6 - 8 krótkich treningów w miesiącu zaspokajają nasze potrzeby ruchowe. Proponowany przez nas trening pobudza metabolizm, zmusza większość partii mięśniowych do ruchu i dzięki pobudzaniu mięśni w fazie ekscentrycznej sprawia, że znacznie poprawia się nasza koordynacja nerwowo-mięśniowa i wytrzymałość mięśni oraz ścięgien. Ćwicząc kilka razy po 36minut tygodniowo nie zostaniesz kulturystą ani mistrzem cross fitu, w stu procentach jednak wyrobisz normę ruchu, która stanowi cienką granicę między byciem w formie, a byciem "człowiekiem z kanapy" nie do końca panującym nad ilością zatrzymanych w organizmie kalorii. To właśnie nazywamy efektywnością - wymarzone rezultaty pozbawione “wycisku”, który często bywa powodem szybkiego zniechęcenia.

 

 

Bezpieczeństwo

 

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Takie było też dla projektujących dostępny u nas sprzęt do ćwiczeń. Eliminując obciążenia w postaci fizycznej skupiono się na oporze elektrycznym, który sterowany komputerowo zastępuje stalowe odlewy z ubiegłego wieku. Dzięki temu opór nie może spaść, wyrwać uchwytu z rąk, przydusić czy zmusić Cię do przyjęcia pozycji sprzecznej z naszą anatomią. Oczywiście nad całością przez cały czas czuwa wykwalifikowana kadra trenerska, która odpowie na wszystkie pytania i pod której czujnym okiem nie ma miejsca na żadną kontuzję. Nasi trenerzy mają wykształcenie i doświadczenie fizjoterapeutyczne, dlatego mamy pewność, że oddajemy Cię w dobre ręce.

 


Uruchomiliśmy zapisy na darmowy INDYWIDUALNY 1,5 h trening wprowadzający, na którym zaprezentujemy nasz system treningowy i wykonamy analizę składu Waszego ciała.

 

 

Jeśli chcesz się osobiście przekonać jak wygląda trening w 36minut, wyślij do nas sms

o treści 1Trening 

na nr tel.: 502 653 521

a my po otwarciu Klubu skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na pierwszy bezpłatny trening.


 

Otwarcie Klubu planowane jest na kwiecień, obecnie trwają prace budowlane w Klubie, który mieści się przy ul. Głogowskiej 9 w Ostrowie Wlkp.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również